Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Nowy Lipsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

85 000 zł3 271 m² 25,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***jeśli szukasz działki z daleka od miejskiego zgiełku, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam Państwu działkę w kształcie prostokąta o powierzchni 3271 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł2 450 m² 318 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Dalny Las, gm. Płaska | nad jeziorem Serwy, z własnym pomostem Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni ok. 2 450 m (16 m szerokości 160 m długości),.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Suchowola

Suchowola(Nowy Lipsk + 24 km)

199 000 zł121,01 m² 2 369,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:585 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Suchowola, uznawanej za geograficzny środek Europy, znajdującej się na terenie Zielonych Płuc Polski. Działka o powierzchni 585 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sztabin

Sztabin(Nowy Lipsk + 17 km)

99 190 zł1 417 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1417 m w urokliwej miejscowości Sztabin Ta wyjątkowa nieruchomość stanowi doskonałe miejsce dla osób poszukujących idealnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł5 300 m² 37,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 5300 m w otoczeniu lasów cisza, natura, jeziora Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 5300 m , położona w malowniczej, cichej miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 700 m² 52,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Nowy Dwór Sokólski w centrum miejscowości gminnej. Dojazd drogą gminną asfaltową. Wymiary :23mx 49mx 41mx 48m Media: -prąd , woda.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Nowy Dwór(Nowy Lipsk + 20 km)

200 000 zł30 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

Serdecznie polecamy siedlisko zabudowane budynkami do remontu położone w Nowym Dworze, powiat sokólski Zabudowania: dom: drewniany ok. 30 m , do kapitalnego remontu, składający się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

408 770 zł9 970 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka nad Czarną Hańczą 9 970 m ciszy, natury i możliwości! Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 9 970 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł1 609 m² 29,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czy nie chciałbyś mieszkać w cichej, spokojnej miejscowości, której nazwa ma znaczenie? Ta urokliwa nieruchomość, położona w miejscowości Nowe Leśne Bohatery, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 054 m² 1 896,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o łącznej pow. 1054 m2 w Lipsku, przy ul. Kościelnej 2. Obiekt składa się z 3 kondygnacji naziemnych i 1.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Lipsk

Nowy Lipsk,podlaskie

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:108 822 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe siedlisko o powierzchni 10,8822 ha, położone w miejscowości Nowy Lipsk, w sąsiedztwie Biebrzańskiego Parku Narodowego oraz popularnej kładki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Lipsk

Nowy Lipsk,podlaskie

790 000 zł34 m² 23 235,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:94 400 m²

** Niepowtarzalnie duża działka rolno-leśna położona w rejonach Biebrzańskiego Parku Narodowego, nieopodal niej jest kładka Nowy Lipsk Jałowo ciekawa atrakcja turystyczna, mamy też blisko do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij